Нью-Йорк Нікс
Нью-Йорк Нікс — один із найісторичніших клубів NBA, заснований у 1946 році. Команда базується в Нью-Йорк та має дві чемпіонські перемоги (1970, 1973), пов’язані з епохою легендарних гравців, як-от Волт Фрейзер і Вілліс Рід. «Нікс» завжди були однією з наймедійніших франшиз ліги.
У сучасний період клуб поступово повертає конкурентоспроможність, роблячи ставку на фізичний захист і командну дисципліну. Лідером нової ери став Джален Брансон, який допоміг команді стабільно боротися за плей-оф. «Нікс» поєднують традиції та сучасні підходи, прагнучи повернути статус одного з лідерів НБА.
Нью-Йорк Нікс – Орландо Меджик, 12 Листопада 2025 – Прогноз матчу
Нью-Йорк «Нікс» (7–3, другі на Сході; 7–0 вдома) приймають Орландо «Нікс» (5–6, 10-ті на Сході; 2–3 у гостях) у середу, 19:00 (EST). «Нікс» намагаються продовжити серію з семи домашніх перемог. Минулого сезону Нью-Йорк завершив регулярну першість із показником 51–31 та…
Підсумки ночі в НБА: камбек Сіксерс, розгром Тандер і переможна серія Нікс
Філадельфія Севенті Сіксерс — Бостон Селтікс 102:100 Келлі Убре-молодший забив після підбору в нападі за 8,7 секунди до кінця, подарувавши Філадельфії домашню перемогу над Бостоном — 102:100. Його вирішальний кидок став наслідком єдиного промаху в матчі від Джастіна Едвардса, який…
Нью-Йорк Нікс – Мемфіс Ґріззліс, 11 Листопада 2025 – Прогноз матчу
«Нью-Йорк Нікс» ( 6-3, 6-0 вдома) приймають «Мемфіс Ґріззліс» ( 4-7, 1-2 виїзді) у вівторок о 19:30 за східним часом у Нью-Йорку. Господарі прагнуть продовжити свою домашню серію з шести перемог. Торік «Нікс» мали баланс 51-31 ( 27-14 вдома) і…
Нью-Йорк Нікс – Бруклін Нетс, 9 Листопада 2025 – Прогноз матчу
Нью-Йорк «Нікс» (5-3, 5-0 удома) приймає Бруклін «Нетс» (1-8, 1-3 на виїзді) у Нью-Йорку, неділя, 18:00 за EST. «Нікс» ідуть на серії з трьох перемог і минулого сезону завершили із показником 51-31, зокрема 34-18 у Східній конференції. Вони набирали в…
Нью-Йорк Нікс – Міннесота Тімбервулвз, 5 Листопада 2025 – Прогноз матчу
Нью-Йорк приймає Міннесоту та прагне продовжити свою домашню серію з 4 перемог поспіль. Обидві команди мають показник 4-3, але «Нікс» ідуть 4-0 вдома, тоді як «Тімбервулвз» — 3-1 у виїзних матчах. Минулого сезону Нью-Йорк завершив регулярну першість з 51-31 та…
Вашингтон Візардс – Нью-Йорк Нікс, 3 Листопада 2025 – Прогноз матчу
«Вашингтон Візардс» (1–5, 14-ті на Сході) зіграють проти «Нью-Йорк Нікс» (3–3, 7-мі на Сході) у Нью-Йорку, початок о 19:30. Господарі мають бездоганний старт удома (3–0), тоді як «Візардс» на виїзді лише 1–2 і входять у гру з серією поразок із…
Нью-Йорк Нікс – Чикаго Буллз, 1 Листопада 2025 – Прогноз матчу
Нью-Йорк «Нікс» приймає Чикаго «Буллз» у неділю, 19:00 (EST), Нью-Йорк. Господарі прагнуть перервати серію з трьох поразок. Чикаго стартував ідеально: 5–0 (перші на Сході; виїзд 1–0). Нью-Йорк має 2–3 (вдома 2–0, дев’яті на Сході). Попередня очна зустріч відбулася 1 листопада:…
Чикаго Буллз – Нью-Йорк Нікс, 31 Жовтня 2025 – Прогноз матчу
Прогноз матчу: «Чикаго Буллз» vs «Нью-Йорк Нікс» «Чикаго Буллз» підходить до домашньої гри з серією з трьох перемог на своєму майданчику та стартом сезону 4-0 (3-0 удома). «Нью-Йорк Нікс» має показник 2-2 і програв обидва виїзні матчі (0-2). За минулий…
Мілуокі Бакс – Нью-Йорк Нікс, 28 Жовтня 2025 – Прогноз матчу
Мілуокі приймає Нью-Йорк після того, як Янніс Адетокумбо набрав 40 очок у поразці «Бакс» 113:118 від «Клівленд Кавальєрс». Обидві команди стартували з 2-1, але «Нікс» були вищими у Східній конференції минулого сезону: 51-31 загалом і 34-18 у конференції, з середніми…
Нью-Йорк Нікс – Маямі Хіт, 26 Жовтня 2025 – Прогноз матчу
Нью-Йорк «Нікс» (2-0, другі у Східній конференції) їдуть у Маямі на поєдинок проти Маямі «Хіт» (1-1, дев’яті на Сході) у неділю, 26 жовтня 2025, о 18:00. Згідно з ESPN Analytics, ймовірності на матч становлять 58.9% проти 41.1%. Минулого сезону «Хіт»…
